Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
500+ na pierwsze dziecko. Co musisz zrobić?

Dodano: 18.06.2019 12:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa zelektryzowała rodziców informacją, że pierwsze wypłaty z 500+ na pierwsze dziecko mogą być wypłacone już w lipcu.

Źródło: www.bankier.pl

Rodzice sześcioraczków otrzymają 100 tys. zł. Wcześniej trafił do nich samochód

Dodano: 18.06.2019 11:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rodzice pierwszych w Polsce sześcioraczków mogą liczyć na spore wsparcie finansowe.

Tagi: Rodzice
Źródło: epoznan.pl

Kolejny reprezentant Polski stanął na ślubnym kobiercu. Piotr Zieliński ożenił się z Laurą Słowiak

Dodano: 18.06.2019 11:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Radosną nowiną na swoim oficjalnym profilu na Instagramie pochwalił się Piotr Zieliński. Reprezentant Polski w sobotę (15.06) ożenił się z Laurą Słowiak. Ślub odbył się w rodzinnej miejscowości zakochanych - Ząbkowicach Śląskich. Z kolei na wesele świeżo upieczona para młoda wraz z gośćmi udała się do Uroczyska Siedmiu Stawów w Goli Dzierżeniowskiej. Piłkarz od 2016 oku jest zawodnikiem SCC Napoli i od tego czasu zakochani razem mieszkają we Włoszech.

Źródło: sport.onet.pl

Operator Linii Produkcyjnej

Dodano: 18.06.2019 11:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

STEGU® Sp. z o.o.
możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej, atrakcyjne warunki zatrudnienia i szkolenia
Lokalizacja: opolskie, Jełowa
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Wstrząsające fakty: Zabójca Kristiny to jej rodzina

Dodano: 18.06.2019 11:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zabójca 10-letniej Kristiny z Mrowin był jej rodziną – ustalił portal GazetaWroclawska.pl. Mama zamordowanej Kristiny i mama 22-letniego Jakuba A. to kuzynki, które wychowały się w Mrowinach i zawsze były ze sobą blisko związane. To dlatego Jakub A. bywał w domu dziewczynki. Jak już wcześniej pisaliśmy, był też zakochany w matce Kristiny, a swojej ciotce. […]

Tagi: Rodzice
Źródło: wiadomosci.com

Artur i Sara Borucowie zabrali dzieci na wakacje. Gdzie polecieli?

Dodano: 18.06.2019 10:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Artur i Sara Borucowie podobnie, jak wielu ich znajomych wybrało się na wakacje. Małżeństwo, które niedawno ponownie zostało rodzicami, na urlop wybrało wyspę Mykonos w malowniczej Grecji.

Źródło: sport.onet.pl

Katarzyna Burzyńska niedługo rodzi! Pochwaliła się pokojem dla córeczki!

Dodano: 18.06.2019 10:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Katarzyna Burzyńska (35 l.) niedługo zostanie drugi raz mamą. Na świat przyjdzie jej wyczekana córeczka, a dziennikarka przygotowała już wszystko dla maleństwa. Na swoim profilu w mediach społecznościowych właśnie pochwaliła się, jak urządziła pokój dla córki!

Źródło: www.pomponik.pl

W głubczyckim szpitalu wyremontowano oddział ginekologiczno-położniczy

Dodano: 18.06.2019 9:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zakończył się remont oddziału ginekologiczno-położniczego w głubczyckim Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej. Modernizacja była kompleksowa, a obejmowała między innymi wymianę instalacji, posadzki, modernizację sal dla pacjentów czy wymianę oświetlenia na LED-owe.- Konieczne było również utworzenie traktu porodowego - informuje Tomasz Janyk, zastępca dyrektora szpitala. - Jest to miejsce, w którym kobieta rodzi. Trakt jest wydzielony od części oddziałowej poprzez śluzy, aby zachować pełną aseptyczność. Wynika to wprost z przepisów rozporządzenia ministra zdrowia. Do tej pory szpital nie spełniał tego wymogu. Oczywiście mieliśmy sale porodowe, ale nie były one oddzielone śluzami i nie było traktu porodowego.To kolejna część modernizacji szpitala w Głubczycach. Wcześniej wyremontowano Zakład Opiekuńczo Leczniczy oraz oddziały chirurgii i pediatrii. Remont oddziału ginekologiczno-położniczego kosztował 150 tysięcy złotych. Nie wiadomo jednak, jak długo pacjenci i personel będą korzystać z nowych rozwiązań. Istnieje bowiem zagrożenie, że w związku z brakiem lekarzy specjalistów, oddział zostanie od lipca zawieszony.

Źródło: radio.opole.pl

500+ na pierwsze dziecko. Co musisz zrobić?

Dodano: 18.06.2019 7:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa zelektryzowała rodziców informacją, że pierwsze wypłaty z 500+ na pierwsze dziecko mogą być wypłacone już w lipcu.

Źródło: www.bankier.pl

Pe-Pe-Ka raj ci da! [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 18.06.2019 6:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po co są PPK? Na pewno po to, żeby zamortyzować nieco postępującą katastrofę demograficzną i obniżenie wieku emerytalnego. Nawiasem mówiąc, obecny rząd chyba nie kłamie, że po wprowadzeniu 500+ dzieci rodzi się wprawdzie niekoniecznie więcej, ale jest to efektem niżu, a współczynnik dzietności podskoczył w ubiegłym roku aż do 1,45. Potwierdzimy ten optymizm w następnych latach. Byłoby to piękne, ale - nawet jeśli jest prawdziwe - katastrofy nie powstrzyma.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami