Wiadomości z tagiem Katowice  RSS
Przedłużony weekend w Tel Awiwie za 558 PLN. Loty z Katowic i 3 noclegi

Dodano: 20.07.2019 18:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ucieknijcie przed jesienną aurą i wybierzcie się na krótki city break do Izraela. Dzięki okołoweekendowemu terminowi zaoszczędzicie cenne dni urlopowe.

Źródło: www.fly4free.pl

Złot brodaczy w Opolu, czyli o modzie na brodę i pomocy dla ciężko chorej Cysi

Dodano: 20.07.2019 17:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Po Katowicach przyszedł czas na Opole. W stolicy naszego regionu odbył się pierwszy 'Zlot brodaczy'. Celem akcji jest integracja mężczyzn z długim zarostem a zarazem zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Cysi.Dzisiejszy zlot odbył się na Placu Teatralnym, gdzie na przygotowanych stanowiskach barberki i barberzy chwycili za nożyczki i maszynki a mniej obeznanym z tematem tłumaczyli, jak powinno się dbać o brodę. Organizator zlotu - Dominik Rychlik z firmy Cyrulicy uważa, że moda na brody i salony barberskie to wynik tego, że Panowie śladem Pań, które mają gabinety kosmetyczne, także chcą mieć swoje enklawy, gdzie zadbają o wygląd.- Z każdej nawet rzadkiej brody można coś stworzyć, ale trzeba o nią dbać. Od momentu kiedy zaczyna się przygodę, należy ją nawilżać olejkami, myć i czesać kartaczem - mówi Iwona Statucka z Barber Shop Łotr, która wylicza, że zestaw olejków, balsamów i szamponów średnio kosztuje około 350 złotych. - Niektórzy uważają, że jeśli broda jest krótka to nie muszą o nią dbać i to jest błąd, ponieważ wówczas na skórze mogą tworzyć się wypryski i złuszczenia a wtedy należy ją zgolić by zadbać o pielęgnację skóry.Jeden z brodaczy, któ ...

Źródło: radio.opole.pl

Sycylia na lato: bilety z Katowic od 172 PLN

Dodano: 20.07.2019 15:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

(Aktualizacja) Dla wszystkich tych, którzy wciąż polują na "sezonowe" okazje lotnicze mam propozycję biletów na piękną śródziemnomorską wyspę.

Tagi: Katowice, Lato
Źródło: www.fly4free.pl

Alghero, Piza, Genua i Mediolan podczas jednej podróży z Katowic za 269 PLN

Dodano: 20.07.2019 14:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Skorzystajcie z oferty i zafundujcie sobie w drugiej połowie września włoską wycieczkę. Będziecie mieli okazje zarówno na wypoczynek jak i aktywne zwiedzanie.

Źródło: www.fly4free.pl

Kościół Mariacki okradziony. Sprawca przebrał się za księdza

Dodano: 20.07.2019 12:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poprosił o możliwość skorzystania z toalety. Był ubrany jak ksiądz i nie wzbudzał podejrzeń. Korzystając z nieuwagi, ukradł z parafii 6000 zł. Teraz policja publikuje jego wizerunek. Do kradzieży doszło 15 lipca na terenie Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Katowicach, czyli parafii mariackiej. Na plebanię przyszedł mężczyzna ubrany w czarną koszulę z założoną białą koloratką

Źródło: katowice24.info

Kampania wyborcza do parlamentu. Wiosna organizuje piknik na Muchowcu

Dodano: 20.07.2019 9:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powoli rozkręca się kampania wyborcza przed wyborami do parlamentu. Mimo że termin wyborów nie został jeszcze ogłoszony, partie już próbują przyciągnąć zainteresowanie wyborców. W sobotę na Muchowcu Ekopiknik organizuje Wiosna. Będą spotkania z politykami, warsztaty i zabawy dla dzieci. Piknik rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 17. Odbędzie się na łące przy trzepakach

Źródło: katowice24.info

Ziółkowski skomentował zmianę barw klubowych przez Anitę Włodarczyk. Wideo

Dodano: 20.07.2019 8:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


- Nie wiem, czy akurat potrzebna była decyzja przenoszenia się do Katowic. Sądzę, że gdyby Anita naprawdę chciała zmieniać klub z intencjami bardzo prosportowymi, to to powinna przenieść się do Rawicza, do swojego rodzinnego miasta – powiedział w rozmowie z Interią Szymon Ziółkowski, były znakomity młociarz, mistrz olimpijski z 2000 roku.

Źródło: sport.interia.pl

Weekend na mieście, czyli co ciekawego dzieje się w Katowicach i okolicy

Dodano: 20.07.2019 7:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To będzie weekend obfitujący w wydarzenia. Kino, koncerty, wyścigi samochodowe czy inwazja sztukmistrzów. Zapraszamy na nasz cotygodniowy przegląd wydarzeń. SOBOTA Angelus w Szybie Poniatowski Kultowy obraz Lecha Majewskiego w miejscu, które stało się tłem do surrealistycznej komedii. Na Nikiszowcu reżyser spotka się z widzami. Po rozmowie z twórcą odbędzie się projekcja filmu „Angelus”, a to

Źródło: katowice24.info

Pod energochłonny przemysł i wysokie magazyny

Dodano: 20.07.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na potrzeby energochłonnych inwestycji przemysłowych, czy magazynów wysokiego składowania sprzedamy dowolnej wielkości działkę wydzieloną z terenu inwestycyjnego o powierzchni 20ha położonego bezpośrednio przy A4 Kraków-Katowice.

Źródło: feedproxy.google.com

Przedłużony weekend na Malcie za 325 PLN. Loty z Katowic i hotel

Dodano: 19.07.2019 20:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Skorzystajcie z dobrych cen first minute i już teraz zaplanujcie swoją przyszłoroczną wycieczkę na Maltę. To wyspa, która nie należy do największych, ale ma bardzo wiele do zaoferowania.

Tagi: Katowice, Loty
Źródło: www.fly4free.pl

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami