Wiadomości z tagiem Jarosław Kaczyński  RSS
Premier Morawiecki rozpocznie dziś w Katowicach kampanię wyborczą

Dodano: 21.07.2019 8:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie dziś do Katowic. Będzie to jego pierwsza wizyta po tym, jak prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił, że Morawiecki będzie kandydował z pierwszego miejsca w jesiennych wyborach do sejmu. Premier weźmie udział w wojewódzkich obchodach Święta Policji, które rozpoczną się mszą w katedrze Chrystusa Króla o godz. 10:30. Morawiecki przyjedzie na godz.

Źródło: katowice24.info

Prezes PiS mobilizuje wyborców: Nic nie jest przesądzone, przed wyborami potrzebna pełna mobilizacja

Dodano: 20.07.2019 22:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Prezes PiS Jarosław Kaczyński mówi, że los jesiennych wyborów parlamentarnych nie jest przesądzony. Podczas pikniku rodzinnego w Chełmie szef partii rządzącej apelował do sympatyków i działaczy o zaangażowanie w trakcie nadchodzącej kampanii wyborczej.  “Teraz są świetne sondaże; opozycja to łączy się, to dzieli, ale nic nie jest przesądzone, wszystko może się zdarzyć. Potrzebna jest pełna […]

Źródło: wiadomosci.com

Jarosław Kaczyński na pikniku rodzinnym w Chełmie

Dodano: 20.07.2019 16:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński bierze udział w pikniku rodzinnym pod hasłem "Dobry czas dla Polski", zorganizowanym w Chełmie (woj. lubelskie).

Źródło: fakty.interia.pl

Kaczyński na pikniku rodzinnym: Jak ten dobry czas przedłużyć?

Dodano: 20.07.2019 15:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Chcemy rozmawiać z Polakami zadając im i sobie to samo pytanie: jak ten dobry czas przedłużyć; myśmy będąc u władzy starali się przez cały czas zabiegać o materialne warunki życia i o godność Polaków - mówił lider PiS Jarosław Kaczyński podczas pikniku rodzinnego pod hasłem: "Dobry czas dla Polski". Zorganizowano go w Chełmie na Lubelszczyźnie.

Źródło: www.rmf24.pl

Kaczyński: Zabiegamy o materialne warunki życia i godność

Dodano: 20.07.2019 14:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Chcemy rozmawiać z Polakami, zadając im i sobie to samo pytanie: jak ten dobry czas przedłużyć? Myśmy, będąc u władzy, starali się przez cały czas zabiegać o materialne warunki życia i o godność Polaków" - mówił w sobotę lider PiS Jarosław Kaczyński.

Źródło: fakty.interia.pl

Kaczyński apeluje o pełną mobilizację. "Wszystko się może zdarzyć"

Dodano: 20.07.2019 14:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jarosław Kaczyński przemawiał podczas organizowanego przez PiS pikniku w Chełmie. - Chcemy rozmawiać z Polakami - deklarował Kaczyński. Apelował...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

SLD, Wiosna i Razem chcą utworzyć koalicyjny komitet wyborczy

Dodano: 19.07.2019 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


- Kończy się projekt Koalicja Europejska i chwała Bogu, bo zakończył się 'chocholi taniec' Grzegorza Schetyny - powiedział w 'Poglądach i osądach' Piotr Woźniak, lider opolskich struktur SLD.- Grzegorz Schetyna nie może już nazywać się liderem opozycji. PSL porzuca Platformę Obywatelską, PO porzuca lewicę - dodaje. - Tylko Jarosław Kaczyński nie porzuca swojej myśli i idei, jeśli chodzi o swoją Polskę marzeń. W związku z tym, absolutne zwlekanie i gra na czas ze strony Schetyny, była nieodpowiedzialną grą. Ktoś kto opowiada przez ostatnie pół roku, że jest zwolennikiem formuły jak najszerszego startu opozycji, sam doprowadza do sytuacji, w której odrzuca jednego ze współkoalicjantów.- Nie dziwię się, że PO przegrywa wybory, bo nie dotrzymuje słowa. Nie można niszczyć projektu, który w wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobywa 38-procentowe poparcie - uważa gość Radia Opole.Dziś (19.07), podczas konferencji prasowej w Warszawie, poznamy nową jakość, czyli założenia koalicji partii lewicowych. - Bez łamania kręgosłupów - podkreśla nasz rozmówca. - My dzisiaj udowadniamy, że danie słowa oznacza bardzo wiele, nie tylko w życiu codzi ...

Wybory parlamentarne. Tak Jarosław Kaczyński pilnuje przekazu. Prezes sztorcuje ministrów i posłów PiS

Dodano: 18.07.2019 12:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wybory parlamentarne tylko dla tych, którzy podporządkują się linii komunikacyjnej wyznaczonej przez prezesa PiS. Jarosław Kaczyński pilnuje...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Jarosław Kaczyński we wsi Kuczki-Kolonia: konkretny program przedstawimy w sierpniu-wrześniu

Dodano: 17.07.2019 22:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Nie musimy się upodabniać do tych na Zachodzie, nie musimy stać pod tęczową flagą. Możemy stać pod flagą biało-czerwoną - mówił prezes PiS podczas pikniku rodzinnego we wsi Kuczki-Kolonia. Kaczyński zainaugurował objazd polityków PiS po kraju przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Zapowiedział, że konkretny program PiS przedstawi "gdzieś w sierpniu, może na początku września".

Źródło: warszawa.onet.pl

Politycy nie będą rozmawiać z przedsiębiorcami. Jarosław Kaczyński wydaje zakaz

Dodano: 17.07.2019 21:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wystarczyło jedno spotkanie parlamentarzystów rządzącego Prawa i Sprawiedliwości z przedstawicielami międzynarodowego koncernu tytoniowego, by ci pierwsi dostali zakaz spotkań z reprezentantami biznesu. Zdaniem ekspertów przyniesie to znacznie więcej szkód niż pożytku.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami