Wiadomości z tagiem Autostrada A4  RSS
Autostrada A4. Autokar stanął w płomieniach

Dodano: 20.07.2019 21:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do pożaru autokaru wiozącego pasażerów doszło w sobotę na autostradzie A4. Pojazdem podróżowało 45 osób.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Pożar autokaru na opolskim odcinku autostrady A4

Dodano: 20.07.2019 18:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na opolskim odcinku autostrady A4 między Kędzierzynem-Koźle a Strzelcami Opolskimi doszło do pożaru autokaru, którym podróżowało 45 osób - poinformował oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Źródło: fakty.interia.pl

Dolnośląskie: Wypadek na A4. Nie żyje motocyklista

Dodano: 18.07.2019 19:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po wypadku, w którym zginął motocyklista, nieprzejezdna jest autostrada A4 między węzłami Brzezimierz i Brzeg w kierunku Katowic.

Źródło: wroclaw.onet.pl

Autostrada A4 do końca września w remoncie. Utrudnienia są w rejonie Góry św. Anny

Dodano: 18.07.2019 15:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Uwaga na utrudnienia na autostradzie A4. Powodem jest remont trasy na wysokości Góry św. Anny. Prace odbywają się na 7-kilometrowym odcinku, między węzłami Kędzierzyn-Koźle i Krapkowice. - Dzisiaj utrudnienia są na nitce na Katowice, ponieważ ustawiane są bariery, natomiast w poniedziałek (22.07) zwężenia i ograniczenia prędkości pojawią się na nitce na Wrocław - mówi Ireneusz Dyła, wicedyrektor GDDKiA w Opolu.- Zamknięcie jezdni południowej nastąpi wcześnie rano w poniedziałek i wówczas ruch pod nadzorem policji zostanie przekierowany na jezdnię północną, czyli w kierunku Wrocławia. Na tej nitce ruch będzie się odbywał w obu kierunkach a trasa na Katowice będzie remontowana - tłumaczy Dyła. W związku z wymianą nawierzchni, wprowadzono przewężenia i ograniczenia prędkości do 80 - 60 kilometrów na godzinę. - Proszę o szczególną rozwagę, ponieważ wypadek może zablokować trasę i wstrzymać prace na kilka godzin - podkreśla Ireneusz Dyła. - Odcinek w rejonie Góry św. Anny jest bardzo kręty a mimo tego kierowcy rozwijają tam nadmierne prędkości. Przestrzegajcie znaków, ponieważ podczas robót drogowych najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się tragedią. Proszę sobie wyobrazić, że zwykle przejechanie 100 metrów na tej trasie, średnio zajmuje wam dwie sekundy. Remont, który wyceniono na 18 mln złotych, zakończy się 30 września.

Źródło: radio.opole.pl

reklama
Kontakt z nami